Минувши Нападівку потрапляємо у село Борсуки. Розміщене на правому березі річки Горинь.
Село Борсуки, під іменем Борсуковець, як володіння князя Солтана Збаражського, згадується в тому ж акті від 9 липня 1463 року, в якому згадується і Старий Кременець.
У 1703 році село згадується як власність Войтеха Заленського, у його скарзі на боярина Мацеївского через те що останній збунтовував людей, але потім втік.

У 1734 році згадується як власність секретаря печатки великого князівства Литовського Доманського, у скарзі дворянина Франциска Мацкевича на дворянина Адама Курдвановського, на те що він разом з шайкою людей грабував маєтки шляхтичів, у тому числі й у селі Борсуковичі, яким керував позивач.

У селі збереглася церква святого МиколаяЗ опису Теодоровича М. І.: Церква святого Миколая побудована у 1774 році коштами прихожан. Дерев'яна з такою ж дзвіницею. У 1869 році поставлена на кам’яний фундамент, обшита досками та покрита гонтом. Купол покритий англійською жестю. Всередині постелена підлога. Пристроєна нова ризниця і паперть на кошти прихожан з допомогою від поміщика. У 1863 році церква розписана всередині на обновлений іконостас. У 1866 році була обновлена дзвіниця: обшита досками, пофарбована, покрита гонтою, а купол на ній англійською жестю. У 1874 році криша і стіни церкви покрасили, а навколо церкви встановили огорожу з дошок. У 1883 році кришу повторно пофарбували масляними фарбами. Наступного року почали заготовляти матеріал для побудови нової, більшої церкви.

У 1886 році почалося будівництво, а у 1892 - закінчено. Після здобуття Україною незалежності громада церкви мирно перейшла до Київського патріархату. До 2011 р. церква була пофарбована у голубий колір. Зараз (2018 р.) церква обшита сайдингом, вікна пластикові.

Церква святого Миколая на мапі:

5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Коментарі: