Рівне - Церква Пресвятої Трійці 1906 р.

Сучасна дерев'яна церква побудована у 1904-1905 роках на місці старої, яка згоріла. Освячена у 1906 р.
Розташована в південній частині Рівного, по вулиці Басівкутська. В плані хрещата, багатоверха. По центрі церкви - нава до якої з півночі та півдня прибудували невеликі бічні рамена.З заходу до нави прилягає прямокутний в плані бабинець, на чільному фасаді якого влаштована дзвіниця, до якої по осі церкви прибудований невеликий присінок.

Рівне - Церква Воскресіння Господнього XVIII ст.

Коли і ким побудована церква – невідомо. Зведена з дубових брусів. У 1825 та 1854 роках розбудована. У 1868 році стіни ззовні обшиті новими дошками та пофарбовані. Дах покритий ґонтом та покрашений. У 2013 р. баню церкви і дах дзвіниці було перекрито металізованою бляхою. Церква перебуває в користуванні УПЦ КП. Станом на 2018 р. церква доглянута, пофарбована у блакитний колір, вікна замінені на пластикові.

Богдашів - Церква Воздвиження Чесного Хреста 1750 р.

Богдашів - село Здолбунівського району. Межує з райцентром і відділено від нього лише шосе – Р05. В селі знаходиться дерев'яна церква Воздвиження Чесного Хреста. Коли і ким побудована – невідомо. Дерев'яна, на кам’яному фундаменті. В 1866 р. відремонтована, при цьому була піднята на новий фундамент та покладено нову підлогу. В 1868 р. пофарбована всередині та обновлений іконостас. В 1873 р. покрита жерстю  та пофарбована.

Миротин - Церква Святого Архистратига Михаїла.

Село Здолбунівського району. Розташоване по трасі Р05 між містами Рівне та Острог. Вперше Миротин згадується в акті 1652 року, де в описі володінь Ігнатія Підгорецького згадується «Миротинська дубрава», у якій вже в той час могла бути якась осілість, яка як «слободка Миротин» згадується у 1667 р.

Чудодійна сила води – джерело Святого Миколая (с. Гільча Перша)

Чудодійне джерело знаходиться поблизу села Гільча Перша Здолбунівського району що на Рівненщині. Знайти його достатньо просто – прямуючи з Рівного до Острога, на дорозі буде вказівник, а при повороті в сторону села стоятиме пам’ятник Богдану Хмельницькому.
Джерело є досить давнім, подейкують що воно утворилося після удару громовиці у скелю, після чого там утворилася печера, а з неї побігло два потічка з цілющою водою.

Межирич

Межиріч. МонастирМежирич – деревня, расположена за 5 км от города Острог. Известна своим монастырем.  Межирицкий Свято-Троицкий монастырь является выдающимся памятником архитектуры не только среди монастырских ансамблей Волыни, но и всей Украины. Он издавна привлекал внимание историков и архитекторов и часто упоминается в трудах, посвященных истории Волыни и истории архитектуры Украины. Главной и самой древней постройкой монастыря является Свято-Троицкая церковь. По своему плану и объемом она напоминает соборы Древней Руси. Это крестово-купольный трехнефный, трехапсидный храм.

Воскодавы

Свято-Покровская церковь в селе ВоскодавыНаправляясь из Гощи к Тучину, на расстоянии 8 километров расположено село Воскодавы. На сайте Гощанской библиотеки указано, что первое упоминание о селе датируется 1468 годом. Тогда селом владел некий Петрашко - кто это достоверно не известно.
Деревня Воскодавы упоминается в акте от 24 июня 1775 года – в инвентаре села Дроздова и Горбова, где содержался детальный запись повинностей, которые отбывали крестьяне в пользу помещика.

Мнишин

Свято-Покровская церковьСело Мнишин находится всего в 10 километрах от райцентра – Гощи. Село упоминается в акте от 1569 года 25 мая, - в универсале короля Сигизмунда Августа о присоединении Волынской земли к короне Польской.
В селе находится памятник архитектуры местного значения – Свято-Покровская церковь. Расположена по главной улице села. Построена в 1876 году на средства прихожан. Деревянная, на каменном фундаменте, покрыта золотистой и синей жестю.