Автостанція Косів
адрeса: Івано-Франківська обл., м. Косів,
вул. Небесної сотні (Гвардійська), 13
тeлeфон: (03478) 2-12-67

Увага! В розкладі можливі зміни! Уточнюйтe інформацію за тeлeфоном автовокзалу.

 Почніть вводити пункт прибуття чи годину відправлення

Для сортування натисніть на заголовок будь-якого стовпчика 

Час відправлeнняПочаток маршрутуКінець маршруту
04:45 Косів Шепіт
05:00 Косів Івано-Франківськ
05:30 Косів Івано-Франківськ
05:50 Кути Львів
05:50 Косів Івано-Франківськ
06:00 Косів Чернівці
06:15 Верховина Чернівці
06:15 Верховина Івано-Франківськ
06:25 Косів Трускавець
06:30 Косів Яворів
06:35 Косів Київ
06:40 Коломия Кути
06:40 Розтоки Івано-Франківськ
06:40 Косів Верховина
06:45 Великий Рожен Івано-Франківськ
06:50 Косів Яворів
07:15 Косів Річка
07:25 Косів Вижниця
07:25 Тюдів Івано-Франківськ
07:30 Коломия Верховина
07:30 Яворів Рожнів
07:30 Косів Шепіт
07:35 Косів Коломия
07:40 Кути Буковель
07:45 Верховина Київ
07:45 Київ Верховина
07:50 Тюдів Івано-Франківськ
07:50 Косів Рожнів
08:02 Косів Кути
08:05 Косів Хімчин
08:10 Косів Вишнівка
08:13 Яворів Кути
08:15 Коломия Кути
08:15 Стецева Ворохта
08:25 Рожнів Яворів
08:30 Косів Вербовець
08:40 Косів Акрешора
08:40 Косів Бабин
08:40 Косів Рожнів
08:45 Косів В.Рожнів
08:50 Косів Коломия
08:50 Косів Рожнів
08:55 Коломия Верховина
09:00 Верховина Івано-Франківськ
09:00 Косів Яворів
09:10 Кути Коломия
09:20 Косів Вижниця
09:20 Косів Хімчин
09:25 Київ Верховина
09:25 Косів Івано-Франківськ
09:30 Яворів Рожнів
09:34 Кути Яворів
09:40 Рогатин Кути
09:50 Косів Рожнів
09:50 Косів Яблунів
10:00 Кути Підволочиськ
10:00 Косів Верховина
10:00 Косів Кути
10:10 Вижниця Івано-Франківськ
10:10 Буркут Коломия
10:20 Косів Річка
10:20 Косів Рожнів
10:30 Коломия Замагора
10:30 Рожнів Яворів
10:30 Косів Б.Березів
10:30 Косів Білоберезка
10:35 Яворів Кути
10:45 Косів Микитинці
10:50 Косів Кути
11:00 Івано-Франківськ Великий Рожен
11:00 Івано-Франківськ Верховина
11:00 Косів Івано-Франківськ
11:00 Косів Хімчин
11:05 Косів Вишнівка
11:15 Косів Івано-Франківськ
11:16 Косів Яворів
11:17 Коломия Кути
11:20 Косів Рожнів
11:30 Косів Вижниця
11:31 Яворів Рожнів
11:44 Кути Яворів
11:45 Косів Кути
11:50 Верховина Коломия
11:50 Косів В.Березів
12:00 Косів Бабин
12:00 Косів Річка
12:05 Кути Рогатин
12:05 Косів Снятин
12:10 Косів Вижниця
12:10 Косів Верховина
12:15 Косів Рожнів
12:20 Косів Малий Рожен
12:30 Косів Івано-Франківськ
12:30 Косів Снідавка
12:30 Косів Хімчин
12:35 Рожнів Яворів
12:36 Яворів Кути
12:40 Коломия Кути
12:40 Косів Коломия
12:45 Косів Космач
12:50 Івано-Франківськ Верховина
12:50 Верховина Коломия
13:00 Косів Львів
13:00 Великий Рожен Івано-Франківськ
13:00 Косів Шепіт
13:05 Косів Рожнів
13:10 Косів Б.Березів
13:15 Косів Яворів
13:20 Івано-Франківськ Тюдів
13:20 Косів Кути
13:30 Косів Річка
13:30 Косів Цуцилин
13:40 Косів Івано-Франківськ
13:50 Кути Львів
13:50 Яворів Рожнів
13:55 Косів Акрешора
14:00 Косів Вижниця
14:00 Косів Кути
14:00 Косів Слобідка
14:10 Кути Коломия
14:20 Косів Микитинці
14:25 Косів Рожнів
14:30 Косів Івано-Франківськ
14:30 Косів Кути
14:35 Кути Яворів
14:40 Косів Одеса
14:45 Косів Хімчин
14:50 Верховина Івано-Франківськ
14:50 Косів Яблунів
14:53 Косів Смодна
15:00 Косів Білоберезка
15:00 Косів Коломия
15:00 Косів Рожнів
15:10 Косів Вишнівка
15:15 Косів Верховина
15:30 Коломия Верховина
15:30 Рожнів Яворів
15:30 Косів Івано-Франківськ
15:30 Косів Кути
15:33 Яворів Кути
15:50 Верховина Чернівці
15:50 Коломия Кути
15:50 Косів Івано-Франківськ
16:00 Ворохта Стецева
16:00 Косів Річка
16:00 Косів Рожнів
16:00 Косів Шепіт
16:00 Косів Яворів
16:10 Косів Малий Рожен
16:15 Верховина Івано-Франківськ
16:20 Коломия Буркут
16:25 Косів Кути
16:30 Верховина Київ
16:30 Косів Б.Березів
16:31 Яворів Рожнів
16:35 Косів Рожнів
16:43 Кути Яворів
16:45 Косів Микитинці
16:50 Косів Верховина
16:50 Косів Рибно
16:55 Косів В.Березів
17:00 Косів Хімчин
17:05 Коломия Кути
17:05 Косів Снятин
17:07 Косів Рожнів
17:10 Косів Коломия
17:20 Косів Коломия
17:20 Косів Кути
17:30 Замагора Коломия
17:30 Рожнів Яворів
17:30 Косів Вишнівка
17:30 Косів Снідавка
17:32 Яворів Кути
17:35 Буковель Кути
17:40 Косів Акрешора
17:40 Косів Рожнів
17:45 Підволочиськ Кути
17:50 Косів Рожнів
18:00 Косів Івано-Франківськ
18:00 Косів Яворів
18:05 Косів Київ
18:05 Кути Коломия
18:10 Верховина Івано-Франківськ
18:31 Яворів Рожнів
18:45 Верховина Коломия
18:50 Косів Рожнів
18:55 Косів Рожнів
19:00 Косів Івано-Франківськ
19:05 Верховина Київ
19:05 Івано-Франківськ Вижниця
19:20 Косів Вижниця
19:30 Косів Івано-Франківськ
19:40 Івано-Франківськ Розтоки
19:40 Косів Коломия
19:55 Косів Рожнів
20:00 Косів Рожнів
20:20 Івано-Франківськ Великий Рожен
21:00 Київ Верховина
21:03 Івано-Франківськ Тюдів
22:30 Івано-Франківськ Верховина

Інформація станом на 2015 рік.

Автовокзал Косів на мапі:

Розклад руху автобусів через автовокзал міста Косів

Розклад автобусів КосівІнформація носить довідковий характер. В розкладі руху можливі зміни, уточнюйте інформацію за телефонами автовокзалу. Про неточності у графіку руху також пишіть у коментарях.

5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Коментарі: