місто КиївЯк і багато столиць світу, Київ має свою легенду. Вона повідує, що в незапам'ятні часи троє братів — Кий, Щек, Хорив та їхня сестра Либідь заснували на високому березі Дніпра поселення. Ім'я старшого брата залишилося в назві міста, славною історією і прекрасною дійсністю якого по праву пишається український народ. Древнє місто над Дніпром своєю красою й молодістю завдячує праці десятків поколінь, що будували його протягом багатьох століть. 

Тут можна вловити подих віків, стоячи під склепінням храму, де преклоняв коліна великий князь київський Ярослав Мудрий, і відчути ритм нашого часу в раціональних пропорціях Палацу спорту, аеропорту, у доцільній архітектурі метрополітену, в ажурних конструкціях мостів, легко перекинутих через Дніпро.

Шанувальника сивої давнини, напевне, зацікавлять неповторні фрески й мозаїки на стінах славнозвісного Софійського собору. Ці витвори стародавніх майстрів народилися ще за того часу, коли Київ був столицею Древньої Русі — колиски трьох братніх народів: українського, російського й білоруського. Саме тому його шанобливо назвали «матір'ю міст руських».

Вибачте, сторінка знаходиться у розробці.

4.0769230769231 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.08 (13 Голосов)

Коментарі: